Property Features
- Privé terras
- Zoutwaterzwembad
- Watertank
- Dicht bij de stad
- Separaat appartement
- Dicht bij scholen
- Uitzicht over land
- Appartement voor gasten
- Uitzicht op de bergen
- Individuele airconditioning units
- Elektrische radiatoren
- Wasruimte
- Internet - Wi-Fi
- Begane grond patio
- Overdekt terras
- Uitzicht op de tuin
- Uitzicht op het zwembad
- Panoramisch uitzicht
- Septische tank
- Bergzijde
- Compleet gemeubileerd
- Bijkeuken
- Open haard
- Niet overdekt terras
- Glazen deuren
- Opslagruimte
- Uitstekende staat
- Eetkamer
- Barbecue
- Onlangs gerenoveerd
Beeldmateriaal
Woning Details
In de glooiende heuvels, landinwaarts van Marbella, staat een prachtige authentieke Andalusische cortijo te koop. Deze charmante cortijo is volledig gerenoveerd in 2022. Men heeft een luxe ambiance en een prachtig gestileerd huis gecreeerd. De prachtige buitenruimtes zijn de kers op de taart! De unieke locatie biedt een specataculair uitzicht over de heuvels met met amandel- en olijfbomen . Deze cortijo is ideaal als privé vakantieverblijf en zou het ook heel goed doen in de vakantieverhuur! Begin je Andalusische droomleven in deze prachtige cortijo.
De cortijo is zeer goed bereikbaar vanaf de hoofdweg, via een grotendeels verharde- en deels grindweg. De ruime parkeergelegenheid onder het huis biedt plaats aan ongeveer 8 auto’s. De hoofdingang leidt direct naar het huis, waar nog eens 2 auto’s gemakkelijk kunnen parkeren.
Het huis is gebouwd op 1 niveau. Je komt binnen in de woonkamer met open haard via prachtige oude houten deuren. De woonkamer is het hart van het huis. Momenteel ook in gebruik als eetkamerals er veel gasten zijn. Vanuit de zitkamer heb je toegang tot de eerste 2 slaapkamers met eigen badkamer in de linkervleugel. Beide slaapkamers hebben ingebouwde kasten en privéterrassen vanwaar je kunt genieten van het panoramische uitzicht op het berglandschap.
Vanuit de woonkamer is er direct toegang tot de overdekte terrassen, de centrale binnenplaats en de prachtige tuinen. Deze zijn zorgvuldig ontworpen, zodat de mediterrane essentie tot leven komt. Er zijn genoeg plekken om buiten te dineren, of gewoon om een boek te lezen, of te genieten van de prachtig aangelegde tuinen. Een naadloze mix tussen binnen en buiten creëert dat heerlijke vakantiegevoel. Vanaf de binnenplaats is er toegang tot de derde suite in de linkervleugel van de Cortijo. Deze suite heeft ook een eigen badkamer, inbouwkasten en een privé terras.
Weer binnen, vanuit de zitkamer is er toegang naar de rechtervleugel van het huis. De hele rechtervleugel is omgetoverd tot een privé woning, van alle gemakken voorzien. Privé woon- en eetkamer met gezellige open haard, moderne open keuken met bijkeuken en slaapkamer ensuite. Vanuit de slaapkamer heb je toegang tot het achter-terras met prachtig uitzicht. Vanuit de bijkeuken is er nog een toegang tot de terrassen aan de achterkant, waar zich ook de wasruimte bevindt.
Het huis is omeingd door veel overdekte en onoverdekte terrassen waar je kunt genieten van de Andalusische levensstijl. De terrassen zijn prachtig gestyled met potplanten, volwassen bomen en kleurrijke bloemen. Zo heb je door de seizoenen heen prachtige kleuraccenten. Het uitzonderlijk grote, zoutwaterzwembad, en de terrassen hier omheen, zijn adembenemend mooi. De combinatie van de comfortabele en stijlvolle ligstoelen, de kleurrijke planten en het mooie uitzicht maakt het zwembad dé plek om te genieten van de Andalusische levensstijl. Vanuit het zwembad heb je toegang tot 1 extra suite met eigen badkamer en verder zijn er 2 volledig uitgeruste gasten- of personeels studios, inclusief kitchenette, woonkamer, slaapkamer, badkamer en privéterras. Door de uitgebreide accomodatie is het een ook ideaal pand om voor cursussen, bedrijfsuitjes of yoga retreats.
Bij het zwembad is overdekte loungehoek met banken en BBQ. Er is een tweede groot overdekt terras, perfect voor een yogasessie in de ochtend. Ook vanaf hier heb je een adembenemend uitzicht over het platteland. Tot slot is er een werkplaats en een apart toilet.
Deze cortijo is met zoveel stijl gerenoveerd dat het zowel authenticiteit als luxe ademt. Het oog voor detail, zowel binnen als buiten, zorgt voor het perfecte plaatje bij deze prachtige authentieke cortijo in de bergen. Aangesloten op het elektriciteitsnet en op de waterleiding, er is een extra waterdepot van 5000 liter. Wat betreft verwarming zijn alle kamers uitgerust met AC-units, zowel warm als koud. Alleen de woonkamer en de keuken hebben een open haard. Wi-Fi-verbinding. Potentieel voor zonnepanelen. 2 septic tanks. Er is een combinatie van originele ramen met enkel glas en nieuwe openslaande deuren met dubbel glas. Het plot is niet volledig omheind.
Neem voor meer informatie direct contact met ons op.